IMG_9595.JPG

رئیس اداره توسعه سازمان و تحول اداری دانشکده علوم پزشکی نیشابور از پیوستن دبیرخانه مدیریت دانش دانشکده علوم پزشکی نیشابور به کارگروه تخصصی مدیریت دانش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خبرداد.

فرامرز شیرازی درگفتگو با وبدا گفت: کارگروه تخصصی کارگروهی است جهت نظارت بر اجرای آیین نامه ها، جشنواره ها، امتیازات،  در این خصوص تصمیم گیری نموده و نظر مشاوره ای ارائه می دهد که دانشگاه های برتر در سطح کشور  به عضویت این کارگروه دعوت می شوند، برای دانشکده علوم پزشکی نیشابور افتخاری بزرگی بود که طی نامه رسمی به عضویت در این کارگروه پیوست و در کنار دانشگاه های اصفهان، مازندران کرمانشاه و دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفته است و در حال حاضر از نظر جذب پیشنهاد در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از رتبه هشتم برخوردار است.

وی افزود: بیست و یکمین کمیته مرکزی دانش  با دستور کار  بررسی دستورعمل سنجش بلوغ سازمانی مدیریت دانش و نقد و بررسی  پیشنهادهای تایید شده در حوزه های تخصصی برای راهیابی به جشنواره برترین های سال 1400  با حضور دبیران محترم کمیته های تخصصی حوزه ها و نماینده منتخب کارکنان برگزار شد.

فرامرز شیرازی ضمن تاکید بر ایجاد وحدت رویه در امتیازدهی، تایید و اجرای پیشنهادها و تجارب توسط اعضای کمیته های تخصصی، نحوه تکمیل فرم های سنجش بلوغ مدیریت دانش در دانشکده را نیز تشریح نمود.

رئیس اداره توسعه سازمان و تحول اداری ضمن اشاره به اینکه کلیه پرسنل در صورت داشتن پیشنهاد و تجربه پذیرفته شده  تا سقف (حداکثر 10 امتیاز)  در ارزشیابی سالانه برخوردار خواهند شد، افزود: به پیشنهادات و تجارب برتر جوایز نفیس اهدا می گردد.

مهلت ثبت نام در جشنواره:

مورخ: 1400/10/30

لینک سامانه ها:سامانه ثبت پیشنهادات     https://sus.behdasht.gov.ir

سامانه مدیریت دانش https://km.behdasht.gov.ir 

همکاران ارجمند می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی  با دبیرخانه مدیریت دانش تماس حاصل فرمایند. 43307164-051

WhatsApp_Image_2021-11-08_at_12.24.50.jpeg

WhatsApp_Image_2021-11-08_at_12.24.50_1.jpeg